Соціально-гуманітарний відділ вітає з Міжнародним днем логопеда!

Дата: 14.11.2016 10:58

14 листопада світ святкує «Міжнародний день логопеда» – професійне свято представників однієї з найбільш важливих соціальних професій.

Об’єднує їх одна спільна риса – усі без винятку логопеди прагнуть допомогти своїм пацієнтам.  Вони повертають дитині розкіш людського спілкування, дають їй можливість активно жити в суспільстві, успішно вчитися в школі і нормально розвиватися у доросле життя.

В навчальних закладах Солонянської селищної ради працюють 3 вчителі-логопеди: Басараб Людмила Олександрівна (Солонянська СЗШ№1 (опорний заклад)), Копиленко Світлана Сергіївна та Забашта Вікторія Іванівна (Солонянський ДНЗ)

У «Міжнародний День логопеда» ми вітаємо вас, шановні, бажаємо міцного здоров’я, успіхів у роботі, родинного тепла і простого людського щастя! Зі святом вас, наші дорогі логопеди!