Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про роботу над проектом картування громади «Освітлення Солоного»

Дата: 24.01.2018 08:23

В рамках проекту картування громади «Освітлення Солоного», основна мета якого - дослідження якості освітлення вулиць селища з використанням методики мапування, 22 січня 2018 року ініціативною групою, до складу якої ввійшли представники громадськості, вчителі, батьки, учні КЗО «Солонянська СЗШ № 2» та КЗО Солонянське НВО «Солонянська СЗШ№1 І-ІІІ ступенів» (опорний заклад), був зроблений об’їзд селища Солоного.

Члени експертної групи досліджували якість, доцільність та раціональність освітлення вулиць селища. Тепер на них чекає наступний етап проекту- нанесення за допомогою Google-сервісів освітлювальних об’єктів на мапу Солоного . Після цього - узагальнення результатів дослідження , оформлення висновків щодо раціональності дослідження тих чи інших об’єктів, надання пропозицій виконавчого комітету Солонянської селищної ради щодо можливого освітлення інших територій Солоного, які цього потребують. Побажаємо експертній групі успіхів під час роботи над цим проектом!