Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради запрошує завітати до Інклюзивно-ресурсного центру!

Дата: 24.01.2018 09:48

Від моменту урочистого відкриття Солонянського інклюзивно-ресурсного центру, яке відбулося 27 грудня 2017 року, минуло небагато часу та вже маємо, що повідомити. Сьогодні працівники центру роблять акцент на проведенні індивідуальних та підгрупових корекційно-розвиткових заняттях. Фахівці, а це вчителі-логопеди, вчитель-дефектолог, практичний психолог надають абсолютно безкоштовну корекційну допомогу дітям з особливими освітніми потребам. Працівники інклюзивно-ресурсного центру отримують звернення батьків і педпрацівників щодо необхідності визначення особливих освітніх потреб дитини та надання їй психолого-педагогічної допомоги, таким чином формуються графіки проведення комплексної оцінки.

Ласкаво просимо в Інклюзивно-ресурсний центр, де кожна дитина отримає кваліфікавану допомогу, турботу та увагу!