З нагоди 9 річниці прийняття Закону України «Про пробацію» представники Солонянського сектору Центру пробації провели День відкритих дверей під гаслом «Пробація з громадою, в громаді, для громади».

Учасниками заходу стали представники громади, органів поліції, суду та територіального центру комплектування. Під час заходу присутніх ознайомили з історією запровадження пробації в Україні, методами роботи та основними результатами діяльності служби пробації.

День відкритих дверей пройшов цікаво та змістовно, присутні активно брали участь у заході, задавали питання та отримали багато корисної інформації про діяльність пробації. Окремо обговорили результати співпраці з присутніми організаціями.

Головною місією пробації є створення відповідного середовища, в якому суб’єкт пробації готовий жити, не вчиняючи повторних правопорушень. Пробація дає шанс правопорушникам змінити своє життя – знайти роботу, позбавитись від залежностей, змінити коло спілкування та вмотивувати до інших позитивних змін.