Продовжуємо отримувати допомогу в межах проєкту "Електрозабезпечення громад – SOS"

Для створення умов з комфортного та безпечного прихистку та перебування в ньому внутрішньо переміщених осіб ми отримали 4 мікрохвильові печі, які надійшли в нашу громаду в межах проєкту "Електрозабезпечення громад – SOS". Мікрохвильовки вже передано до прихистку.

АТ «Дніпропетровськгаз»: ризики та відповідальність за неправомірні втручання у газову систему

З початку 2023 року фахівці газорозподільної компанії області виявили 44 випадки крадіжок газу. Фізичні особи, які здійснюють втручання у газорозподільну систему, не дотримуються технології та правил безпеки під час виконання газонебезпечних робіт. Тому Дніпропетровськгаз ще раз нагадує, що будь-які втручання у газову систему заборонені та небезпечні!

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 3 вересня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Солонянської громади.