29 серпня - День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Ловіть актуальні бізнес-пропозиції та підвищуйте ефективність підприємства бізнесу

Ловіть актуальні бізнес-пропозиції та підвищуйте ефективність підприємства

Можливості для росту та розвитку бізнесу в новому дайджесті: освітньо-грантова програма «Міцність» для підприємств постраждалих від повномасштабної війни, набір компаній на міжнародну виставку BIOFACH 2024, безоплатні консультації з експорту, маркетплейс фінансових можливостей для бізнесу. Скрольте дайджест там більше цікавого.

Дніпропетровський регіональний центр з гідрометеорології інформує

Увага! За оперативною інформацією від Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології  29 - 31 серпня на території Дніпропетровської області очікується надзвичайна (V класу) пожежна небезпека

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії  30 та 31 серпня

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 30 та 31 серпня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Солонянської громади.

Уряд розширив Нацперелік ліків: додано противірусний препарат та препарат у разі серцевої недостатності

Рішенням уряду розширено перелік препаратів, які входять до Національного переліку основних лікарських засобів. Перелік розширено противірусним засобом «Валганцикловір» та лікарським засобом «Дапагліфлозин», що застосовується у разі серцевої недостатності.

Трофимчук Дмитро Олександрович, 10 березня 1981 р.н. Загинув 25 серпня 2023 року

Війна продовжує приносити горе та біль у наші родини та громаду. Солонянщина в жалобі… Із глибоким сумом повідомляємо, що в Київському військовому шпиталі від отриманих поранень помер наш земляк Дмитро Олександрович Трофимчук, житель села Сергіївка. Солонянська селищна рада та усі земляки висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого Воїна. Низько схиляємо голови, нехай Господь допоможе вам вистояти у цей надважкий час. Розділяємо ваше горе на всю громаду … Церемонія прощання із Героєм відбудеться завтра, 27 серпня, о 12:00 за адресою с. Сергіївка, вул. Центральна, 1. Приходьте, щоб віддати шану нашому Герою та гідно провести його в останню путь Глибока шана та вічна пам’ять Герою-захиснику!