Днями відбулась нарада для керівників закладів освіти Солонянсьої громади

Основний акцент - підготовка до нового навчального 2023/2024 року та формування безпекового середовища у кожному закладі.

Беззаперечно, що пріоритетними питаннями нового навчального року залишається створення безпечного освітнього середовища у закладах освіти, а саме стан укриттів, здійснення заходів щодо поінформованості про мінну безпеку, забезпечення належного стану пожежної та техногенної безпеки.

Окремо працювали над питанням Стратегії розвитку закладів освіти. Освітяни нестандартно підійшли до визначення основних векторів розвитку. Провели SWOT-аналіз, сформулювали стратегічні та операційні цілі та обрали шляхи, щоб максимально виконати поставлені задачі, пов'язані із місією закладу освіти.

Бажаємо освітянам професійної наснаги та успіхів на педагогічній ниві!

Освіта Солонянської громади