Для створення умов з комфортного та безпечного прихистку та перебування в ньому внутрішньо переміщених осіб ми отримали 4 мікрохвильові печі, які надійшли в нашу громаду в межах проєкту "Електрозабезпечення громад – SOS". Мікрохвильовки вже передано до прихистку.

Щиро дякуємо нашим партнерам за співпрацю та підтримку, розуміння та чуйність до проблем внутрішньо переміщених осіб!

Дане обладнання закуповується та передається громадам у рамках проєкту «Електрозабезпечення громад - SOS», що впроваджується Громадська організація "Дана-Центр" за сприяння програми Український Фонд Швидкого Реагування, яку втілює IREX in Ukraine за підтримки Державного департаменту США (Department of State (StateDept)

Разом ми зможемо подолати будь-які труднощі!