У Василівці відбулось відкриття благодійного турне музичного гурту «Слухай серцем» під гаслом «Співаємо – ЗСУ допомагаємо»

Відкрила захід Тетяна Запальона, представниця Молодіжної ради Солонянської громади. Вона розповіла про молодіжні ініціативи та закликала долучатись до них усіх активних та креативних мешканців.

Гурт «Слухай серцем» вразив не тільки майстерним виконанням українських та зарубіжних пісень, а й неймовірною харизмою. Наприкінці виконували пісні на біс та фотографувалися із глядачами.

Було весело та драйвово. А найголовніше - вдалося зібрати 1 623 грн, які донатили Василівчани. Головний посил благодійного турне «Слухай серцем і допомагай ЗСУ!». Після завершення турне, всі вилучені кошти будуть передані на потреби наших Збройних Сил України. Обов’язково відзвітуємо

Щиро дякуємо вокалістам і глядачам за вклад у нашу Перемогу!

Слухай серцем і допомагай ЗСУ!