Шановні мешканці Солонянської громади!

Інформуємо, що відсьогодні, 30 серпня, припинив свою діяльність Солонянський відділ міграційної служби. Тимчасово з приводу оформлення та видачі документів ви можете звертатись до Шевченківського відділу ГУ ДМС у м. Дніпро за адресою: м. Дніпро, вул. Пилипа Орлика, 3. Дістатись туди можна маршрутними таксі № 91 та № 73.

Також нагадуємо, що завдяки участі нашої громади в Програма EGAP, що виконується Фонд Східна Європа ми отримали паспортну установку для ЦНАП Солонянської селищної ради.

Тут вже зовсім скоро мешканці нашої громади зможуть отримати послуги з оформлення ID-картки та закордонного паспорта.

Зараз ми завершуємо підключати канали звʼязку та отримувати всі доступи до Реєстру. Орієнтовно із жовтня 2023 року ви зможете отримати послуги у нашому ЦНАП.

Крокуємо до цифровізації та робимо все можливе аби надавати якісні та доступні послуги мешканцям нашої громади.