Солонянська громада
Солонянський район, Дніпропетровська область

Новини

НОВИНИ ГРОМАДИ

 

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про річний звіт завідуючої Аполлонівського ДНЗ "Ромашка"

Дата створення: 14:38 15.06.2018

14 червня відбувся звіт завідуючої Аполлонівського ДНЗ "Ромашка" Чорногор Ніни Якимівни перед педагогічним колективом, батьками та громадськістю. Завідуюча перед собою поставила завдання забезпечити прозорість, відкритість і демократичність управління закладом освіти,та стимулювання впливу громадськості на прийняття та виконання нею відповідних рішень у сфері управління закладом дошкільної освіти. Роботу завідуючої Чорногор Н.Я. одноголосно визнано задовільною.

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про нові актові зали закладів освіти громади

Дата створення: 13:46 15.06.2018

Наскільки важливо дітям мати сучасну актову залу, знають усі. Адже дорослі пам’ятають, як вони готувалися до своїх шкільних свят, що залишилися одними з найяскравіших спогадів на все життя. Тож вони хочуть, щоб і їхні діти мали таку змогу, і робили це у сучасній актовій залі.

Шановний роботодавцю!

Дата створення: 10:07 15.06.2018

 Шановний роботодавцю!

14 червня відбулося спортивно-розважальне свято для дітей

Дата створення: 13:07 14.06.2018

14 червня 2018 року Комунальний заклад "Спорт для всіх" Солонянської селищної ради спільно з дитячим клубом "Барвінок" Солонянського будинку культури провели дитяче спортивно-розважальне свято "ВЕСЕЛІ СТАРТИ". Всі дітки виявилися чудовими спортсменами та показали дружню командну гру. Перше місце заслужено зайняла команда "ТИГРИ". Спортивні змагання були настітьки захоплюючими, тому судді вирішили розділити друге місце між командами "ЛЕОПАРДИ" та "ГЕРКУЛЕСИ"  Кожен учасник був нагороджений грамотами та солодкими призами.    За солодкі призи висловлюємо щиру подяку Резінкіній Людмилі Василівні.

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про звіт директора Солонянської СЗШ№2

Дата створення: 10:05 14.06.2018

В КЗО «Солонянська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Солонянської селищної ради відбулися збори трудового, батьківського колективу та громадськості. На зборах звітувала директор закладу освіти Лугова Світлана Олександрівна про проведену роботу за 2017-2018 н.р. та про перспективи на наступний навчальний рік. В своєму виступі наголосила на позитивній динаміці у роботі педагогічного колективу та зміцненні матеріально-технічної бази закладу. Громадськість, батьки та члени педагогічного колективу визнали роботу Світлани Олександрівни задовільною і побажали успіху в подальшій роботі.

РЕМОНТ ВОДОГОНУ

Дата створення: 09:38 14.06.2018

 Наближається до завершення роботи з капітального ремонту магістрального водогону в районі с. Оріхове, 1,8 км.

ЗАПРОШЕННЯ на спортивно-розважальні змагання "ВЕСЕЛІ СТАРТИ"

Дата створення: 15:40 13.06.2018

14 червня о 10-00 годині Комунальний заклад "Спорт для всіх" Солонянської селищної ради спільно з Дитячим клубом "Барвінок" Солонянського будинку культури проводять спортивно-розважальний захід для дітей "ВЕСЕЛІ СТАРТИ".

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про річний звіт директора Солонянського опорного закладу

Дата створення: 10:44 13.06.2018

12 червня 2018 року відбулося звітування директора Солонянського опорного закладу Бондаря Володимира Анатолійовича.

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про звіт директора Тритузнянського НВК

Дата створення: 17:10 12.06.2018

11 червня відбувся звіт директора Тритузнянського НВК Панченка Віталія Олексійовича. На звіт були запрошені педагогічний та батьківські колективи, громадськість села та староста Тритузнянського округу Литвиненко Л.В..  У своєму звіті директор школи розкрив суть роботи закладу за 2017-2018 навчальний рік, показавши присутнім результати навчальної, методичної та виховної роботи. Також була надана інформація про фінансово-господарську діяльність. Директором було окреслено основні засади розвитку закладу у сучасних реаліях побудови Нової української школи.  Прослухавши звіт директора, присутні визнали діяльність керівника школи Панченка В.О.., у 2017-2018 навчальному році оцінкою "задовільно". Нагадуємо, що сьогодні о 17:15 відбудеться річний звіт директора Солонянського опорного закладу Бондаря Володимира Анатолійовича.

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про робочу зустріч з бібліотекарями закладів освіти громади

Дата створення: 17:08 12.06.2018

Підготовка до нового навчального року триває.  12 червня на базі КЗО Солонянське НВО «Солонянська СЗШ№1 І-ІІІ ступенів-Центр позашкільної освіти» (опорний заклад) відбулася робоча зустріч бібліотекарів закладів освіти Солонянської селищної ради. Під час зустрічі був проведений детальний аналіз по забезпеченості та потребі підручників для кожного класу закладів освіти громади на 2018-2019 навчальний рік, а також був зроблений перерозподіл підручників між школами ОТГ.