Солонянський район, Дніпропетровська область

НОВИНИ ГРОМАДИ

Оголошення про наміри закупівлі предметів та матеріалів

Дата створення: 16:28 16.07.2018

КЗ "Спорт для всіх" Солонянської селищної ради.

Дата створення: 15:28 13.07.2018

Патріотичний велопробіг

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади

Дата створення: 09:57 13.07.2018

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради Дніпропетровської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу освіти « Солонянське навчально-виховне об’єднання Солонянська середня загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ ступенів- Центр позашкільної освіти» (опорний заклад) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області (місце знаходження вул. Шевченко, 33, смт.Солоне, Солонянський район, Дніпропетровська область, 52400)

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про громадський звіт завідуючої Солонянським ЗДО «Золотий півник»

Дата створення: 14:46 27.06.2018

27 червня відбувся громадський звіт завідуючої Солонянським ЗДО «Золотий півник» Васильєвої Неллі Георгіївни, яка ознайомила присутніх з результатами діяльності колективу закладу за 2017-2018 роки та висловила вдячність батьківському колективу закладу дошкільної освіти та батьківському комітету за тісну співпрацю з адміністрацією, зацікавленість у підтримці життєдіяльності закладу, матеріальну підтримку. Окремо подякувала батькам, які брали найактивнішу участь у житті дитячого садка впродовж року.

Велопробіг до Дня Конституції України!

Дата створення: 10:29 27.06.2018

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ ПРО ПІДГОТОВКУ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Дата створення: 09:56 27.06.2018

Літні канікули продовжуються, а ми продовжуємо готувати заклади освіти до нового навчального року та опалювального сезону. Наступним виконаним етапом стала перезарядка вогнегасників закладів освіти громади. Загалом здійснено перезарядку 132 вогнегасників, на що з місцевого бюджету використано 6483 грн.

Громада відсвяткувала День молоді

Дата створення: 13:51 25.06.2018

День молоді – це свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики. А взагалі пора молодість – це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі.