Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі оголошення

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Нагадуємо про можливість долучитись до Благодійного ярмарку на підтримку ЗСУ

Шановні мешканці та гості громади, запрошуємо усіх взяти участь в Благодійному ярмарку «Великодній кошик Перемоги», щоб приємні миті світлого свята Христового Воскресіння відчули наші Захисники та Захисниці.

Конкурс малюнків дітей ВПО "Я у майбутньому" актуально для ВПО

Конкурс малюнків дітей ВПО "Я у майбутньому"

Відділ соціального захисту Солонянської селищної ради інформує, що з метою екологічної інтеграції дітей з числа внутрішньо переміщених осіб у життя громад, департамент соціального захисту населення обласної державної (військової) адміністрації спільно з Радою з питань ВПО при Дніпропетровській ОВА до Дня захисту дітей оголошує конкурс малюнків для дітей з числа ВПО на тему «Я у майбутньому».

Новини спорту

Насиченим на спортивні події виявився минулий тиждень для вихованців ДЮСШ Солонянської селищної ради

З 1-го травня в Державному аграрному реєстрі розпочнеться подання заявок на окрему бюджетну субсидію на оброблювані угіддя для аграріїв з деокупованих територій та територій, на яких завершені бойові дії аграрію

Кошти у розмірі 8 тис. грн на 1 га надаватимуться виробникам сільськогосподарської продукції, що мають у власності або користуванні до 120 га земель сільськогосподарського призначення.

Грант для студентів та абітурієнтів Дніпровського району від соціальної програми Scholarship

В цей тяжкий і нелегкий час для всіх українців, в умовах військового стану, багато сімей вже постраждало від рук ворога. В зв'язку з цим Scholarship хоче потурбуватися про наступне покоління нашої держави і надати можливість юним українцям отримати безкоштовне навчання.

Державні послуги у сфері туризму — на Гіді

Тільки плануєте відкрити туристичний бізнес і не знаєте, з чого почати? Гід з державних послуг допоможе. Там знайдете покрокову інструкцію, як отримати необхідний сервіс. Замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.