Солонянська громада
Солонянський район, Дніпропетровська область

Новини

НОВИНИ ГРОМАДИ

 

Продовжуємо підготовку до нового навчального року

Дата створення: 10:27 17.08.2018

16 серпня в невимушеній атмосфері, за чашкою ароматного чаю та кави відбулася зустріч адміністрації Солонянського опорного закладу, директора Інклюзивно-ресурсного центру та начальника відділу освіти Грекової Ірини Вікторівни. Із основних питань, які були обговорені під час зустрічі стало питання організаційного супроводу Обласної конференції на базі Солонянського опорного закладу та проведення Серпневої (не)конференції педагогічних працівників закладів освіти Солонянської ОТГ в 2018 році. Під час засідання начальником відділу освіти було презентовано план проведення конференцій, розставлені основні акценти щодо процесу підготовки до заходів.

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про нові меблі для першокласників

Дата створення: 11:39 13.08.2018

Ще один важливий крок до формування Нової української школи у Солонянській ОТГ зроблено.  Для майбутніх першокласників закладів освіти громади закуплено 109 нових комплектів шкільних меблів на загальну суму 165 832,6 грн. Нагадуємо, що раніше Солонянський опорний заклад вже отримав такі меблі, а у зв'язку із збільшенням кількості першокласників для школи докуплено ще 26 парт. До комплекту входять стіл-парта антисколіозна одномісна з регульованою висотою та стілець учнівський з регульованою висотою.  Нові, яскраві та сучасні меблі допоможуть вчителям створити в класах затишну атмосферу і пробудити в учнях бажання отримувати нові знання.

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про обрання директора Солонянського опорного закладу

Дата створення: 10:34 10.08.2018

09 серпня відбулося заключне засідання конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору керівників закладів загальної середньої освіти Солонянської селищної ради, результатом якого стало визначення переможця на заміщення вакантної посади директора КЗО Солонянське НВО «Солонянська середня загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ ступенів – Центр позашкільної освіти» (опорний заклад) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області. За результатами проведеного конкурсу переможцем став Сергієнко Володимир Григорович.

У В А Г А змінилися рахунки зарахування податків

Дата створення: 11:54 08.08.2018

 У В А Г А

ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКА!

Дата створення: 10:11 08.08.2018

 ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКА!

Торгівля людьми

Дата створення: 16:03 07.08.2018

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої потерпають чоловіки, жінки та діти,  яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Маніпулюючи бажаннями та намірами людей їх експлуатують.

Ігровий набір LEGO – Six Bricks (6 цеглинок) отримає у новому навчальному році кожен першокласник Солонянщини

Дата створення: 14:32 07.08.2018

Набори LEGO «6 цеглинок», якими з 1 вересня 2018 року користуватимуться всі першокласники закладів загальної середньої освіти Солонянської ОТГ, вже доставлені на Солонянщину. Це є одним з основних етапів впровадження реформи «Нова українська школа». Загалом, заклади загальної середньої освіти громади безкоштовно отримали 185 комплектів LEGO на загальну суму 1916 грн 60 коп. Нагадаємо, впровадження такого кроку в освітній процес стало можливим завдяки підписанню відповідного Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та The LEGO Foundation.

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОГОЛОШУЄ ПРО НАМІР ЗАКУПІВЛІ

Дата створення: 13:58 03.08.2018

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради оголошує про намір закупівлі для Комунального закладу освіти «Надіївський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Дюймовочка» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області та комунального закладу освіти «Солонянський дошкільно-навчальний заклад (ясла-садок) «Золотий півник» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області предметів та матеріалів, з якими можна ознайомитися, перейшовши за посиланням