Соціально-гуманітарний відділ інформує

Дата: 13.09.2016 23:10

Іспит для освітян солонянської громади триває. Знаю, що вже є зацікавлені прихильники, які з нетерпінням чекають звіту. Зараз розповідь про підготовку до нового навчального року Жданівського (Надіівського) ДНЗ. Найактуальніше - ми а проекті ЮНІСЕФ і це означає, що незабаром відкриємо ще одну групу на 20 місць! Тому клопот у завідуючоі Ніни Василівни Лійв чимало. Проте реконструкція йде своєю чергою, а впорядкування наявних приміщень - своєю. І як наслідок - придбана нова плита, постільна білизна. Звично і традиційо вже за участю селищноі ради. Святкова актова зала чекає першого свята! Воно вже зовсім поруч!!!