Соціально-гуманітарний відділ інформує: про робочу нараду з заступниками директорів з виховної та навчально-виховної роботи ЗНЗ Солонянської селищної ради

14 вересня в сесійній залі Солонянської селищної ради відбулась робоча нарада працівників соціально-гуманітарного відділу з заступниками директорів шкіл із виховної та навчально-виховної роботи. Керівник соціально-гуманітарного відділу Ірина Вікторівна Грекова привітала присутніх із початком нового навчального року та ознайомила з подальшим планом роботи.

Соціально-гуманітарний відділ вітає

Вітаємо учителя біології  КЗО «Солонянська середня загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області Сидоренко Вікторію Станіславівну, яка зайняла  ІІ місце в обласному конкурсі на кращий дистанційний курс.

Соціально-гуманітарний відділ інформує: про придбання вогнегасників для навчальних закладів Солонянської селищної ради

В доповнення звіту щодо готовності до нового навчального року в закладах освіти Солонянської селищної ради, крім 94 перезаряджених вогнегасників щойно забрали 40 нових. На їх придбання використано 16 тис. 825 грн.місцевого бюджету. Ось реальний приклад переваг об'єднання громад. Факти - вперта річ!

Соціально-гуманітарний відділ інформує: про візит до  Малозахаринської  філії І-го ступеню

Соціально-гуманітарний відділ інформує: про візит до Малозахаринської філії І-го ступеню

Той, хто думає,що у малокомплектних шкіл немає перспектив - запрошуємо до села Малозахарине. Школа і садочок розташовані в одному приміщенні, школа вже отримала статус відокремленого підрозділу - філії, незабаром - створення НВК. А основне - капітальний ремонт котельні, проект виготовлений, селищна рада виділила близько 450 тис.грн. Про всі ці справи говорили уже звично із старостою села Володимиром Оберемком, в.о.завідуючої філії Надією Семенівною Степанчук та завідуючою дитсадком Наталіє Іванівною Полохач. Маленькі козачата-патріоти відчують на собі турботу влади і громади!

Соціально-гуманітарний відділ інформує: про готовність Широчанської СЗШ І-ІІ ступенів до нового навчального року

Продовжили огляд готовності до роботи у новому навчальному році відвідуванням разом із старостою Володимиром Оберемком Широчанської школи. Так і не змогли дати самим собі відповідь на запитання: що було пріоритетом в підготовці, бо рівноцінно милувалися око оновлені класні кімнати, спортивна зала та їдальня. Дякуємо, директоре школи, Ольга Іванівна Степаненко, весь колектив, староста села! Належні умови забезпечено!

Соціально-гуманітарний відділ інформує: про робочий візит до Широчанського ДНЗ "Барвінок"

Мережа навчальних закладів Солонянської громади чималенька, то ж продовжуємо інформувати про стан готовності до нового навчального року. З повною готовністю та відповідальністю перевірку чекали староста сел Широке та Малозахарине Володимир Оберемок і завідуюча Широчанським ДНЗ Ірина Іванівна Горобець. Територію впорядкували, спортивний майданчик причепурили, харчоблок підготували, іграшки поповнили, плани склали. Одним словом - впевнений старт!

Соціально-гуманітарний відділ інформує: про візит до  Василівської філії І-ІІ ступенів

Соціально-гуманітарний відділ інформує: про візит до Василівської філії І-ІІ ступенів

Цей заклад Солонянської громади: відокремлений підрозділ Василівська філія І-ІІ ступенів  комунального закладу освіти "Солонянська СЗШ№1 І-ІІІ ступенів" (опорний заклад) допомагає проблемним сім'ям всього району, навчаючи, виховуючи, отримуючи дітей пільгових категорій. Поряд із цією відповідальною та складною місією колектив вкладає душу в кожну дитину, кожну квіточку. Селищною радою для школи придбано новий холодильник, батьками та спонсорами- посуд. Але плани у нас набагато більші. Про іх реалізацію будемо інформувати... Перше завдання виконано - школа з новим шкільним автобусом!

Соціально-гуманітарний відділ інформує: про готовність Кам'янського ДНЗ "Топольок"до 2016-2017 н.р.

З першого погляду звичайний сільський будиночок на звичайному сільському подвір'ї, і тільки незвична для сільської родини купа дітлахів дає зрозуміти- це Кам'янський дитячий садочок. Дітей в селі чимало, тому разом із завідуючої Нестерук Наталією Григорівною шукали місце для облаштуванням ще однієї спальні. Вирішили віддати кабінет керівника.Селищна рада буде працювати над обладнанням додаткових місць у садочку. А як інакше: все краще - дітям!!!

Соціально-гуманітарний відділ інформує: про робочий візит до Жданівської (Надіївської) філії І-ІІ ступенів

Перед початком нового 2016-2017 навчального року у відокремленому підрозділі  Жданівській (Надіівській) філії І-ІІ ступенів комунального закладу освіти "Солонянська СЗШ№1 І-ІІІ ступенів" (опорний заклад) так багато нового: новий лінолеум в шкільних коридорах, нова тротуарна плитка на шкільному подвір'ї, новий посуд в шкільній їдальні!!! Це так здорово, що в новий навчальний рік не лише з новим статусом! А ще нові плани та перспективи в колективі на чолі з Оленою Могилою. Як завжди, ставите перед собою високу планку і з легкістю її берете. Дякую Вам і, звичайно, селищній раді! Продовжуємо співпрацювати!

Соціально-гуманітарний відділ інформує: про візит до Жданівського (Надіівського) ДНЗ

Іспит для освітян солонянської громади триває. Знаю, що вже є зацікавлені прихильники, які з нетерпінням чекають звіту. Зараз розповідь про підготовку до нового навчального року Жданівського (Надіівського) ДНЗ. Найактуальніше - ми а проекті ЮНІСЕФ і це означає, що незабаром відкриємо ще одну групу на 20 місць! Тому клопот у завідуючоі Ніни Василівни Лійв чимало. Проте реконструкція йде своєю чергою, а впорядкування наявних приміщень - своєю. І як наслідок - придбана нова плита, постільна білизна. Звично і традиційо вже за участю селищноі ради. Святкова актова зала чекає першого свята! Воно вже зовсім поруч!!!