Соціально-гуманітарний відділ інформує

Дата: 13.09.2016 22:51

Продовжуємо доповідати про готовність починати новий 2016-2017 навчальний рік. Аполлонівський ДНЗ "Ромашка" зустрів нас майже всім новим: нові лави, новий тротуар, оновлені альтанки. Замінено близько 50 вікон, двері. Придбано новий водонагрівач та морозильний ларь. Смачні полуденки, калорійні сніданки та обіди чекають всіх дітлахів. Ляльковий театр чекає глядачів, костюми, виготовлені власноруч вже засумували за маленькими акторами. Дякуємо, шановні завідуюча Ніна Якимівна Чорногор та весь Ваш дружній колектив, Ви попрацювали на славу! Українське дошкілля процвітає!