Соціально-гуманітарний відділ інформує про обласні зональні змагання з футзалу сред учнів 5-их класів

Дата: 24.01.2017 14:23

18 січня у приміщенні Солонянської СЗШ №2 відбулися районні змагання з футзалу серед учнів 5-их класів. За першість боролися шість команд: юні спортсмени з Сурсько-Михайлівки, Надіївки, Аполлонівки, Криничок, Башмачки та Солонянської СЗШ №2. За підсумками змагань призові місця вибороли: І-ше місце команда Солонянської СЗШ №2, ІІ-ге – команда Башмачанської СЗШ, ІІІ місце розділили між собою учні Надіївської філії та Криничанської СЗШ. Уже сьогодні, 24-го січня команда Солонянської СЗШ №2 представляла район у ІІІ-му обласному етапі змагань, в м.Дніпро. Серед 4-ох команд-учасниць Центральної зони №1 наші юні спортсмени зайняли ІІІ-тє місце. Дякуємо їм за старанність, а їхнім тренерам за наполегливу працю!