Соціально-гуманітарний відділ інформує: про результати участі у Всеукраїнському конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму

Дата: 09.02.2017 14:45

Вітаємо учениць  КЗО «Солонянська СЗШ №1 І-ІІІ ступенів» (опорний заклад) Солонянської селищної ради Шестак Світлану з  ІІІ місцем в  очному етапі Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму та Шевчук Анну, лауреата конкурсу!

Окрема подяка учителю біології цього ж закладу Сидоренко Вікторії Станіславівні за надану допомогу в підготовці та оформленні матеріалів конкурсу та супровід учасників поїздки до м.Київ.

Бажаємо учасникам поїздки  подальших гучних перемог!