Працюємо над покращенням якості надання адміністративних послуг для населення, зважаючи на нові виклики та потреби

Із 9 березня по 12 травня пройшла загальна короткострокова програма підвищення кваліфікації «Навчальна програма для керівників ЦНАП» від проєкту міжнародної технічної допомоги PROSTO. 24 керівники центрів надання адміністративних послуг в тандемі працювали над покращенням підходів надання адміністративних послуг для мешканців громад.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 18 травня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 17 травня

Продовжуємо співпрацю із Міжнародною організацією «Triangle Génération Humanitaire»

Днями до Солонянської громади завітали представники Міжнародної організації «Triangle Génération Humanitaire». Метою їх візиту стало отримання зворотнього зв’язку щодо надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам, які знайшли прихисток на території нашої громади.