ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 16 травня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

12 травня у світі відзначають Міжнародний день медичної сестри

Дякуємо усім українським медсестрам за їхню увагу, турботу, невтомну працю та відповідальність. Медсестри віддано працюють у тилу і у найгарячіших військових точках. Безстрашні, виважені, розсудливі і надзвичайно сильні.

Для вихователів садочків просели навчальний тренінг щодо Професійного стандарту вихователя

У середу, 10 травня, Центр професійного розвитку педагогічних працівників провів для вихователів садочків навчальний тренінг щодо Професійного стандарту вихователя. На тренінгу презентували досвід дистанційної роботи Солонянського садочку «Золотий півник».

«Шлях пораненого»: Міноборони розробило сайт-довідник для військовослужбовців.

На порталі «Шлях пораненого» доступна покрокова та зрозуміла інструкція, як бути пораненим бійцям в різних ситуаціях: протезування, отримання УБД, посвідчення особи з інвалідністю, виплат та інше.

Як взяти добровільну участь у пенсійному страхуванні

Наприкінці минулого року в Україні ухвалено закон, який спрощує механізм добровільної участі громадян у загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванні: без паперової тяганини, без відвідування державних установ.