Що варто знати про Коаліцію ветеранських просторів

Ветерани відрізняються сильним братерським і сестринським духом, міцною ідентифікацією зі своєю спільнотою та схильністю більше довіряти тим, хто пройшов через війну. Тому підхід «рівний — рівному» є найкращим у питаннях надання підтримки.

До уваги учасників ліквідації аварії на ЧАЕС І, ІІ та ІІІ категорії, дітей,  дружин померлих учасників (потерпілих) ЧАЕС  Солонянської громади! соцзахист

До уваги учасників ліквідації аварії на ЧАЕС І, ІІ та ІІІ категорії, дітей, дружин померлих учасників (потерпілих) ЧАЕС Солонянської громади!

З метою забезпечення соціальної підтримки учасників ліквідації аварії на ЧАЕС І, ІІ та ІІІ категорії, дітей, дружин померлих учасників (потерпілих) ЧАЕС, які зареєстровані та проживають у Солонянській селищній територіальній громаді, з нагоди пам’ятної і одночасно трагічної дати (38 річниця з моменту аварії на Чорнобильській атомній електростанції) надається щорічна одноразова матеріальна грошова допомога у розмірі – 2 000 грн.

Календар щеплень — графік, згідно з яким дітей та дорослих вакцинують від небезпечних інфекцій

Цього тижня ми відзначаємо Всесвітній тиждень імунізації. З цього приводу Міністерство охорони здоров'я України нагадує про календар щеплень — графік, згідно з яким дітей та дорослих вакцинують від небезпечних інфекцій. Він є у кожної країни.

Житлово-комунальні послуги: право користуватися пільгами для ветеранів війни - роз'яснення від Пенсійного Фонду України

Зараз багато питань надходить від учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України щодо права користуватися пільгами на житлово-комунальні послуги. У цьому допомагала розібратися перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Леся Неклеса.

Долучайтесь до дискусії "Ринок земель: нові гравці, нові виклики, нові перспективи”, яку проведе Київська школа економіки за підтримки Програми USAID АГРО

26 квітня, о 10:00 Київська школа економіки, за підтримки Програми USAID АГРО, проведе дискусію "Ринок земель: нові гравці, нові виклики, нові перспективи”.

«Кіно на колесах» подорожує громадою

Цими вихідними Центр дитячо-юнацької творчості спільно з командою вихованців ДЮСШ та працівниками «Простору дружного до дитини» Простір Солоне вирушили до села Військове.