З метою забезпечення соціальної підтримки учасників ліквідації аварії на ЧАЕС І, ІІ та ІІІ категорії, дітей, дружин померлих учасників (потерпілих) ЧАЕС, які зареєстровані та проживають у Солонянській селищній територіальній громаді, з нагоди пам’ятної і одночасно трагічної дати (38 річниця з моменту аварії на Чорнобильській атомній електростанції) надається щорічна одноразова матеріальна грошова допомога у розмірі – 2 000 грн.

Допомога призначається на підставі наданих копій документів до відділу соціального захисту населення, а саме:

• копія паспорту (з реєстрацією на території Солонянської селищної територіальної громади);
  • копію витягу про місце проживання з реєстру Солонянської селищної територіальної громади (при наявності паспорту громадянина України у формі  ID – картки);
  • копія довідки про реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • копію посвідчення, що підтверджує віднесення особи до зазначеної категорії;
  • довідку з банку з реквізитами для проведення поповнення карткового рахунку.

Відповідні документи прохаємо надати до 10.05.2024 року.