26 квітня, о 10:00 Київська школа економіки, за підтримки Програми USAID АГРО, проведе дискусію "Ринок земель: нові гравці, нові виклики, нові перспективи”.

Під час заходу учасники обговорять такі питання:

• Які перші результати функціонування ринку земель с/г призначення за участі юридичних осіб?
  • Що необхідно зробити для реалізації його потенціалу на користь агросектору, землевласників та громад?
  • А також які зміни земельного законодавства очікуються у контексті інтеграції України до ЄС?

У дискусії візьмуть участь:

• Денис Башлик, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифровізації та цифрових трансформацій;
  • Олег Хоменко, генеральний директор УКАБ;
  • Інна Бернацька, віцепрезидентка Нотаріальної палати України;
  • Володимир Радько, керівник проєкту “Купи Пай”;
  • Єгор Лісничий, комерційний директор інвестиційної компанії “Твоє коло”;
  • Роман Горобець, співзасновник СФГ «Астра»;
  • Тетяна Коротка, заступниця Бізнес-омбудсмена;
  • Дмитро Ливч, керівник ГО EasyBusiness;
  • Сергій Кубах, керівник напряму земельної реформи Програми USAID АГРО;
  • Андрій Мартин, старший проєктний менеджер із земельної реформи Офісу реформ Кабінету міністрів України;
  • Сергій Біленко, експерт із земельного законодавства та інші.

У рамках заходу відбудеться презентація аналітичного огляду ключових результатів ринку земель та підбиття підсумків дослідницького проєкту “Земля незламності”. Тож учасники заходу отримають точні дані щодо капіталізації ринку, його вплив на фінансовий стан агросектору, а також на відбудову громад.

Окрім того, представники юридичної компанії AEQUO Law Firm представлять дорожню карту удосконалення земельного законодавства України у контексті євроінтеграції. Дорожня карта, розроблена за підтримки Програми USAID АГРО, дає відповіді на питання що саме та як необхідно змінити в українському земельному законодавстві на шляху до вступу в ЄС, а отже яких змін варто очікувати на ринку землі в довготривалій перспективі.

Трансляція відбудеться за посиланням: https://www.youtube.com/@KyivSchoolofEconomics