Цими вихідними Центр дитячо-юнацької творчості спільно з командою вихованців ДЮСШ та працівниками «Простору дружного до дитини» Простір Солоне вирушили до села Військове.

На території школи вже чекали і малеча, і дорослі.

Розпочалася дружня зустріч з волейболу. Зіграли 6 ігор,у 5-ти з яких перемогу отримали вихованці ДЮСШ Солонянської селищної ради. Волейболісти обох команд дякували Василю Шкоді за справедливе суддівство у грі.

У футбольному матчі, де суддею був Віталій Чернов, перемогла команда військовчан.

Весело, шумно та гамірно було у ігровій кімнаті. Тут то «йшов дощ», то «яскраво світило сонце» і усі діти то ховалися під великим парашутом, то грілися «на сонечку».

І, звісно ж, перегляд мультфільму. Цього разу «Серце дуба». У залі було тихо та уважно. А ще було солодко. Адже наша команда привезла дітлахам смачне морозиво.

Зустріч закінчилися рукостисканнями, обіймами і вигуками «Коли ще приїдете?»