Ботулізм та його профілактика

Дніпровське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області інформує

бізнесу

Запрошуємо приєднатися до серії жіночих бізнес-форумів «Жіноче лідерство в часи викликів», спрямованих на утвердження жіночого лідерства та представлення можливостей для розвитку жіночого підприємництва.

Які послуги у сфері фондових ринків та цінних паперів доступні на Гіді?

Хочете почати торгівлю на фондовому ринку, відновити обіг цінних паперів чи створити організацію професійних учасників ринку капіталів, але не знаєте, з чого почати? Переходьте на Гід з державних послуг. Там знайдете покрокову інструкцію, як отримати необхідну послугу. Замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.

бізнесу

Більше можливостей для масштабування бізнесу — сьогодні в дайджесті та кожного дня на порталі Дія.Бізнес

У межах фінансової підтримки бізнесу від міжнародної гуманітарної організації Mercy Corps, фермерські підприємства, а також малий та середній релокований бізнес можуть отримати гранти $40 000 та $20 000 для подолання наслідків війни

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 23 та 24 червня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Солонянської громади.