Як діяти в разі домашнього насильства?

Коли кривдить близька людина, наважитись звернутися по правову допомогу непросто. Це великий крок, і система безоплатної правової допомоги готова вас підтримати!

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 14 червня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Відбулося підсумкове засідання організаційного комітету регіонального фестивалю для педагогічних працівників «Палітра педагогічних здобутків»

Вчора в Центрі активності громадян відбулося підсумкове засідання організаційного комітету регіонального фестивалю для педагогічних працівників «Палітра педагогічних здобутків».

До уваги внутрішньо переміщених осіб - працевлаштування на підприємстві «ЧІКЕН ТРЕЙД» актуально для ВПО

У зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, введенням воєнного стану, Товариство з обмеженою відповідальністю «ЧІКЕН ТРЕЙД» – провідний український виробник м’яса птиці, звертається із пропозицією допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) або постраждалим сім’ям внаслідок ворожої агресії.

Педагоги Солонянської громади презентували свій досвід на обласному фінальному онлайн-заході «Марафон STEM-ідей»

Завершується Всеукраїнський фестиваль STEM-весна 2023. Він є національним майданчиком вивчення та поширення кращого вітчизняного та світового досвіду щодо впровадження STEM у форматі майстер-класів, воркшопів, тренінгів, панельних дискусій, презентацій із залученням освітян, науковців та громадських активістів.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 13 червня