Юні рятувальники Солонянської громади долучилися до навчання населення

Інспектори відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Дніпровське РУ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з юними рятувальниками Солонянської громади провели профілактичну роботу з населенням.

АДС Дніпропетровськгазу працює нон-стоп на передовій газової безпеки регіону

Газовики Дніпропетровської області  працюють 24/7 у напруженому режимі. Аварійно-диспетчерська служба Дніпропетровськгазу оперативно реагує на виклики споживачів, виїжджає і ліквідовує витоки газу, ремонтує газопроводи, пошкоджені через ворожі обстріли та відновлює газопостачання мешканцям Дніпропетровщини.

Освітянський тил продовжує передавати смаколики нашим воїнам на передову

Освітяни Солонянської громади продовжують працювати та бути надійним тилом для наших Збройних Сил України. Вкотре передали смаколики, випічку та продукти харчування нашим незламним Захисникам та Захисницям.

Шановні фермери та працівники аграрної сфери, вітаємо з професійним святом!

В усі часи праця фермера була і залишається нелегкою, напруженою, сповненою складнощів, яка триває практично без свят і вихідних, але такою важливою та потрібною для нашої країни. Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку. Бажаємо аграріям високих врожаїв та гарної погоди, доброго здоров’я та добробуту. А головне - Перемоги і мирного неба!

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 21 та 22 червня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Солонянської громади.

Щиро вдячні Благодійному фонду «Карітас Україна» за систематичну підтримку та допомогу в наданні соціальних послуг

Закінчився один з етапів проєкту «Розвиток спроможності в управлінні соціальними закладами та наданні соціальних послуг», який реалізовується Міжнародним благодійним фондом “Карітас України” завдяки програмі Європейського Союзу «Міцні регіони — спеціальна програма підтримки України» за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та впроваджується завдяки Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ).