ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 18 червня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Відбулася третя сесія тренінгів проєкту «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад»

У приміщенні Центр активності громадян Солоне відбулися дводенні тренінги в рамках проєкту «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад». До навчань було відібрано представників Солонянської та Новопокровської громад.

Держкомтелерадіо розпочав прийом творів на здобуття премії імені Лесі Українки

Держкомтелерадіо розпочав прийом заявок на участь у конкурсі на здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 17 червня

Рятувальники Солонянської громади отримали пожежний автомобіль

В якості гуманітарної допомоги від партнерів – пожежників з Норвегії «NORSK UKRAINSK BRANN - OG AMBULANSESTOTTE», Шотландії «SCOTTISH EMERGENCY RESCUE ASSOCIATION», ТОВ «АТБ» та ДСНС України, Дніпропетровщина отримала 31 спеціалізований автомобіль.

Працівниками Центру надання соціальних послуг здійснено планові виїзди у населені пункти нашої громади

Працівник Центру надання соціальних послуг протягом минулого тижня здійснили планові виїзди в населені пункти нашої громади. Відвідали сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, а також опікунські родини та прийомні сім’ї у селах Малозахарине, Сурсько-Михайлівка, Василівка, Військове, Калинівка, Широкопілля та Солоному.