Як безпечно користуватися зарядними пристроями?

Дотримуйтеся інструкції від виробника під час користування будь-якими зарядними пристроями. Купуйте їх тільки в сертифікованих точках продажу. Не залишайте смартфон заряджатися на ніч. Після повної зарядки відключіть його від мережі. Не заряджайте гаджети від несправних розеток чи подовжувачів. Не використовуйте пошкоджені адаптери та кабелі. Якщо користуєтеся повербанком, зберігайте пристрій подалі від дітей і тварин. Не залишайте його біля гарячих предметів. Під час заряджання не тримайте телефон під подушкою або в кишені. Не заряджайте гаджети на морозі або в умовах підвищеної вологості. Під час зарядки намагайтеся не користуватися смартфоном. Якщо використовуєте автомобільний зарядний пристрій, стежте за вихідним струмом та сумісністю з гаджетом. Навчайте дітей безпечно користуватися власними гаджетами. Пильнуйтеся та пильнуйте інших! Дізнайтеся більше на сайті ДСНС України та за хештегом #безпекацивільних.

Кому і як платити за доставку газу на Дніпропетровщині

Мешканцям Дніпропетровської області потрібно сплачувати за розподілу блакитного палива, як і раніше, до 20 числа щомісяця в АТ "Дніпропетровськгаз". Оператором ГРМ, який обслуговує споживачів на території Дніпропетровської області (крім м.Дніпро та м.Кривий Ріг), залишається Дніпропетровськгаз.

16 лютого - День єднання

Це свято зовсім молоде. Вперше воно було оголошено Президентом України саме 16 лютого 2022 року.

Дніпровське районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області попереджає: сказ - симптоми і що робити

Сказ – це гостра зоонозна вірусна хвороба. До сказу сприйнятливі всі теплокровні, в тому числі і людина. Зазвичай захворювання проявляться паралічами та закінчуються смертю.  Захворювання на сказ поширене майже по всьому світі.  Хоча, наразі в країнах Західної Європи, Північної Америки, в Японії та Південній Кореї хвороба поборена та не реєструється. Основним джерелом хвороби в Україні є бродячі (собаки, коти) та дикі (лисиці, вовки) тварини, які також є й резервуаром вірусу в природі.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 18 лютого

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.