Дитячому будинку сімейного типу Соболь Оксани Іванівни та Риб’янця Сергія Анатолійовича за кошти селищної ради придбано генератор

Кожна дитина повинна мати можливість навчатися та розвиватись. Але, на жаль, під час війни це не завжди можливо. Наприклад, онлайн навчання потребує не лише наявності гаджетів чи доступу до мережі Інтернет, а й наявності електроенергії.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 8 лютого

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 7 лютого

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 6 лютого