Вчора, 16 лютого, під головуванням першого заступника селищного голови відбулось засідання виконавчого комітету.

Згідно порядку денного члени виконкому заслухали та обговорили 58 проєктів рішень, зокрема про:

• погодження звіту про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку громади;
  • погодження звіту про виконання бюджету Солонянської громади на 2022 рік;
  • погодження Плану заходів на 2023-2025 роки з реалізації Стратегії розвитку
  • погодження місцевої цільової Програми енергозбереження та енергоефективності
  • погодження Комунікаційної стратегії громади на 2023-2025 роки
  • підсумки діяльності «Солонянської лікарні» щодо надання платних послуг у 2022 році
  • про надання одноразової матеріальної допомоги, допомоги на поховання деяких категорій осіб;
  • про погодження змін до ряду місцевих цільових Програм;
  • затвердження Положення про територіальні місцеві служби цивільного захисту;
  • заслухали інформацію про хід виконання місцевих Програм;
  • про погодження передачі в оренду нерухомого майна комунальної власності;
  • про адресу об’єктів нерухомого майна.

Також члени виконкому заслухали та затвердили низку питань, які стосуються захисту інтересів та прав дітей.

З усіх питань прийнято відповідні рішення, які згідно регламенту будуть оприлюднені на нашому офіційному веб сайті.

Працюємо далі. Разом до перемоги!