В рамках підготовки до 19 сесії Солонянської селищної ради розпочали роботу постійні комісії

Сьогодні, 17 лютого 2022 року, відбулося засідання постійної комісії з питань  регулювання земельних відносин, містобудування та охорони навколишнього  природного середовища.

Зменшення мінімального строку лікування COVID-19 до 5 днів не пов'язано із оплатою лікарняних

Мінімальна тривалість лікування пацієнтів із COVID-19, а також термін їх самоізоляції – це визначені галузевими стандартами охорони здоров’я та відповідними протоколами строки. Стандарти медичної допомоги змінюються, адаптуючись до нових даних про перебіг хвороби.

Дніпровський РС № 2 філії Державної установи «Центр пробації» прийняв участь у всеукраїнських заходах щодо Дня єднання

16 лютого 2022 року о 10:00 годині персонал Дніпровського районного сектору № 2 філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області разом з клієнтами пробації згідно з Указом Президента України взяв участь у Всеукраїнській одноразовій акції "День єднання".

16 лютого в Україні оголосили Днем Єднання

У відповідності до указу Президента, 16 лютого в Україні оголосили Днем Єднання. Закликаємо усі заклади державної та приватної власності долучитись до заходу і підняти на усіх будівлях і спорудах  Державний Прапор та о 10:00 виконати Державний Гімн України.