11 лютого 2022 року у прямому ефірі відбудеться звіт селищного голови за підсумками року, що минув

А ми нагадуємо, що вже за тиждень, 11 лютого о 14.00 год. у прямому ефірі відбудеться звіт селищного голови Солонянської громади Михайла Копейко перед громадою за підсумками року, що минув. Захід транслюватиметься на офіційній сторінці громади у Facebook

STEM-лабораторія Солонянського ліцею отримала «Стіл-полігон для робототехніки»

Учні Солонянського ліцею щиро радіють новій обновці, адже STEM-лабораторія закладу освіти отримала дуже очікуваний та такий необхідний для освітнього процесу «Стіл-полігон для робототехніки». Раніше тренувальні поля для навчальних занять з робототехніки були розміщені на підлозі лабораторії, що приносило певний дискомфорт як для учнів так і для вчителя.

У Програмі медичних гарантій з’явився новий пакет - “Хірургічні операції дорослим та дітям в умовах стаціонару одного дня”

У 2022 році у Програмі медичних гарантій з’явився новий пакет - “Хірургічні операції дорослим та дітям в умовах стаціонару одного дня”. У рамках цього пакету пацієнтам проводитимуть ті хірургічні операції, які можливо виконати лише у стаціонарі і не можливо – в умовах поліклініки.

Електронний кабінет страхувальника - надійний помічник роботодавця

Відділ обслуговування громадян № 6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області інформує, що електронний кабінет страхувальника - швидкий та зручний спосіб отримання відомостей про найманих працівників на вебпорталі Пенсійного фонду України.