Солонянська ДПІ інформує: задекларувати доходи, отримані у 2021 році, громадяни можуть до 3 травня 2022 року включно

З 1 січня 2022 року розпочалася кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2021 році. До 3 травня 2022 року громадяни та фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, мають право подати декларацію про свій майновий стан і доходи за 2021 рік. Податкові зобов’язання, визначені такими фізичними особами у деклараціях, сплачуються до 1 серпня 2022 року (включно).

КНП «СОЛОНЯНСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОТРИМАЛА СУЧАСНУ КИСНЕВУ СТАНЦІЮ

КНП «Солонянська багатопрофільна лікарня» Солонянської селищної ради за програмою підтримки лікарень, які ввійшли в перелік лікарень для лікування хворих на COVID-19  отримала від МОЗ України  та Департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської області  станцію  генерації кисню для постачання кисню на інфекційне відділення лікарні та відділення, в якому лікуються хворі з COVID-19.

КЗВО САНАТОРНОГО ТИПУ «ОРЛЬОНОК» РОЗШИРЮЄ СПЕКТР НАДАННЯ ПОСЛУГ

Продовжуючи роботу по підтвердженню статусу «заклад  санаторного типу»  в закладі  оздоровлення та відпочинку «Орльонок» Солонянської селищної ради облаштовано кабінет для фізіотерапевтичних процедур з інгаляційним приладом, масажний кабінет, тренажерний зал та кімнату аромотерапії. Наступним кроком стане облаштування соляної кімнати.

Національна служба здоров'я України інформує: Програма медичних гарантій-2022, що отримають пацієнти?

Програма медичних гарантій-2022 сфокусована на потребах та безпеці пацієнта. Передусім  зміцнюється фінансова захищеність українців завдяки збільшеному бюджету. Також посилюються вимоги до надавачів медичної допомоги, що покращує якість медичних послуг.