Відбулось чергове засіданні комісії з питань захисту прав дитини

Сьогодні, 8 лютого, з метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, в приміщенні Солонянської селищної ради відбулось чергове засіданні комісії з питань захисту прав дитини, яке провів селищний голова Михайло Копейко. На порядок денний виносилось 4 питання, зокрема:

Співпраця з фахівцями бюро безоплатної правової допомоги в рамках дії  дистанційного консультаційного пункту

Співпраця з фахівцями бюро безоплатної правової допомоги в рамках дії дистанційного консультаційного пункту

7 лютого  2022 року, згідно з погодженим графіком в умовах карантинних обмежень, у приміщенні Дніпровського районного сектору № 2 філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області начальником Солонянського бюро правової допомоги Іриною УСЕНКО було проведено прийом в дистанційному пункті доступу до безоплатної правової допомоги з метою здійснення консультативної юридичної допомоги суб’єктам пробації.

ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів

В Україні триває інформаційна кампанія «ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів». Через розбудову інклюзивного та безбар’єрного суспільства можна забезпечити право кожної дитини зростати в родині, отримувати якісну освіту, бути інтергованою в життя своєї громади та розвиватися відповідно до своїх потреб та можливостей. Вчасне виявлення та підтримка родин з дітьми, що опинилися в кризовій ситуації є важливим. Кожна дитина має почуватися та знати, що вона важлива.