Сьогодні, 17 лютого, відбулось засідання виконавчого комітету Солонянської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Михайла Копейко.

На початку засідання член правління Всеукраїнської Асоціації ОТГ, голова платформи «Сільський розвиток» Вакулівський сільський голова Артур Шевцов вручив сертифікат на 150 000 грн. комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Солонянської селищної ради на оснащення сучасними електронними освітніми ресурсами кабінетів початкової освіти.

На порядок денний засідання виконкому було винесено 40 проєктів рішень, що стосувались:

• погодження звіту про виконання бюджету Солонянської громади;
  • погодження звіту про виконання та хід виконання місцевих цільових програм;
  • визначення проєктів-переможців Громадського бюджету та їх подальше фінансування;
  • виконання фінансових планів комунальних підприємств;
  • надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям громади;
  • стан утримання та виховання дітей в сім'ях опікунів/піклувальників та виконання покладених на них обов'язків у 2021 році;
  • погодження передачі в оренду нерухомого майна тощо.

Також заслухали та обговорили блок рішень щодо соціального та правового захисту дітей.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які, відповідно до регламенту, будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті громади. Питання виконкому будуть передані на розгляд постійних комісій для подальшого винесення на сесію Солонянської селищної ради.