Пенсійний Фонд України інформує: Про переваги електронних лікарняних (продовження)

Відділ обслуговування громадян № 6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області інформує, що з 01.10.2021 запроваджено систему отримання лікарняних листків в електронній формі (електронний лікарняний - це документ в електронній формі, який формується програмними засобами на підставі медичного висновку про тимчасову непрацездатність).

Проведено поточний ремонт вбиральні Микільського-на-Дніпрі садочку

В установах освіти Солонянської громади продовжує оновлюватися освітнє середовище. Адже учні та вихованці повинні перебувати в комфортних, безпечних, сучасних та естетичних умовах. Цього разу радіють оновленій вбиральні вихователі та вихованці Микільського-на-Дніпрі садочка. Тут провели нові водопровідні та каналізаційні комунікації та встановили безпечні розетки. Стіни та підлогу облаштували керамічною плиткою, також замінили електропроводку. А ще у санітарній кімнаті встановили нову сантехніку, умивальники та унітази. Загалом на ці потреби з бюджету громади виділили кошти в сумі майже 170 000 грн.

Анкета визначення ефективності діяльності Солонянського ІРЦ

Шановні батьки, просимо Вас заповнити Анкету визначення ефективності діяльності Солонянського ІРЦ, яка розроблена з метою виявлення рівня задоволеності та ефективності діяльності роботи ІРЦ. Дана форма спрямована на підвищення якості послуг в напрямку інклюзивної освіти.