Сьогодні, 16 листопада, відбулося засідання виконавчого комітету Солонянської селищної ради.

На порядок денний засідання було винесено 32  проєкти рішень, що стосувалися внесення змін до ряду місцевих цільових програм, погодження змін до показників селищного бюджету на  2021 рік, затвердження висновків про доцільність  позбавлення батьківських прав, затвердження заходів з підготовки та проведення Дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят.

Окрім цього члени  виконавчого комітету прослухали звіти про діяльність закладів культури бібліотечного та клубного типу, стан розвитку фізичної культури і спорту на території громади тощо.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному Веб-сайт громаді.

Питання виконкому будуть передані на розгляд постійних комісій для подальшого винесення на сесію Солонянської селищної ради.

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без описуФото без опису Фото без описуФото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису