А ми нагадуємо, що Солонянська громада приєдналась до спільноти прогресивних громад, які використовують Громадський бюджет!

Активні, креативні та прогресивні! Маєте ідею, як покращити нашу громаду? Подавайте свій проєкт Громадського бюджету на 2022 рік! Скористайтеся інструментом, завдяки якому зможете взяти участь у розподілі бюджетних коштів та власноруч нашу громаду кращою!

Прийом проєктів триває до 01 грудня 2021 року. Кожен житель громади може подати певну ідею, оформивши її у вигляді проектної заявки, яку необхідно подати до відділу інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій Солонянської селищної ради:

• за адресою смт Солоне, вул.. Гагаріна, 7 (2 поверх)
  • або надіславши її на електронну пошту radasolone@gmail.com вказавши в тему листа «Громадський бюджет на 2022 рік».

Максимальна вартість бюджету проєкту не повинна становити більше 150 тис. грн.

Детально:

• Фото без опису