До уваги населення!

КНП «Солонянська багатопрофільна лікарня» надає оперативну інформацію про функціонування ковідного відділення:

з метою забезпечення закладу для лікування пацієнтів з COVID-19, Департаментом охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації з обласного бюджету виділено кошти в сумі 2 040 000 грн., з яких закуплено:

• вимірювачів артеріального тиску з фонендоскопом – 30 шт. на суму 9630 грн.;
  • термометрів цифрових – 60 шт. на суму 5340 грн.;
  • глюкометрів «Сенсолайт нова тест» (10 шт.) ,з тестсмужками (20 упаковок) на суму 14930 грн.;
  • пульсоксиметрів – 80 шт. на суму 47200 грн.;
  • медикаментів на суму 527283,20 грн. (в т.ч. антибіотики на суму 286 880 грн.);
  • засобів індивідуального захисту (одяг захисний, бахіли, маски, шапочки, респіратори, маски кисневі, захисні екрани, окуляри тощо) на суму 336 340 грн.

Всього на суму 940723,20 грн.

Станом на 15 листопада 2021 р. на стаціонарному лікуванні в інфекційному ковід-відділенні КНП «Солонянська багатопрофільна лікарня» перебуває 51 хворий, із них:

• з підтвердженим діагнозом COVID-19 – 39 осіб,
  • з підозрою – 12 осіб (очікуються результати ПРЛ тестів з обласної лабораторії),
  • з пневмонією – 36.

За попередню добу до закладу поступило 3 чоловіка з підтвердженою хворобою COVID-19, і 3 – з підозрою.

Надалі інформація, щодо стану поширення коронавірусної інфекції COVID-19, а також про кількість госпіталізованих і стану закупівель, буде висвітлюватись на сторінці КНП «Солонянська багатопрофільна лікарня» у вигляді дашбордів, а також на офіційних сторінках Солонянської селищної ради.

Єдиний спосіб профілактики від COVID-19 – вакцинація.

Бережіть себе та будьте здорові!

КНП «Солонянська багатопрофільна лікарня»

Геннадій КУЧЕРЕНКО

ДЖЕРЕЛО - КНП "Солонянська багатопрофільна лікарня" Солонянської селищної ради Дніпропетровської області