В установах освіти Солонянської громади продовжує оновлюватися освітнє середовище. Адже учні та вихованці повинні перебувати в комфортних, безпечних, сучасних та естетичних умовах. Цього разу радіють оновленій вбиральні вихователі та вихованці Микільського-на-Дніпрі садочка. Тут провели нові водопровідні та каналізаційні комунікації та встановили безпечні розетки. Стіни та підлогу облаштували керамічною плиткою, також замінили електропроводку. А ще у санітарній кімнаті встановили нову сантехніку, умивальники та унітази. Загалом на ці потреби з бюджету громади виділили кошти в сумі майже 170 000 грн.

«У громади, яка дбає про дітей та створює комфортні умови для підростаючого покоління є майбутнє» - саме під таким гаслом працює керівництво громади, виконавчий комітет та депутатський корпус Солонянської селищної ради.