COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Солонянській громаді щеплено 18 % мешканців

Сьогодні, 13 вересня, в актовій залі Солонянської селищної ради відбулася оперативна нарада за участі селищного голови Михайла Копейко та першого заступника селищного голови Ірини Грекової з керівниками тих сфер діяльності громади, працівники яких мають постійний контакт із людьми. Під час зустрічі було проаналізовано питання стану та темпів вакцинації населення громади та, зокрема, працівників закладів освіти та культури. Загалом в Солонянській громаді вакциновано 18 % мешканців. Станом на 10.09.2021 року відсоток вакцинованих працівників закладів загальної середньої освіти становить 68,4 %, працівників закладів дошкільної освіти – 43,3 % (детальніше в розрізі кожного закладу на прикріплених зображеннях) та працівників закладів культури - 2%.

Гала-концерт учасників відкритого вокального онлайн-фестивалю «Ми-молодь твоя, Україно»

Сьогодні, 11 вересня, пройшов гала-концерт учасників відкритого вокального онлайн-фестивалю «Ми-молодь твоя, Україно». Учасники продемонстрували свої неймовірні таланти! Вони - наша Солонянщина, наша гордість, наша любов! Дякуємо усім причетним - нашій молоді, їх наставникам та їхнім батьками! Пишаємось вами!

Відбулось чергове засіданні комісії з питань захисту прав дитини

Комісія з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Солонянської селищної ради працює задля результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту та соціальний захист.

Оголошується збір проєктних ідей до Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Cолонянської селищної територіальної громади на період  до 2027 року

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Солонянської територіальної громади, представників місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, жителів громади запропонувати ідею(-ї) проєкту(-ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Відбулось засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Солонянської громади

Сьогодні, 08 вересня, під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Володимира Оберемка відбулось засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Солонянської селищної територіальної громади.

З турботою  про дітей-сиріт

З турботою про дітей-сиріт

Вчора, 06 вересня 2021 року, відбулося засідання комісії з придбання житла, виплати грошової компенсації для придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Солонянської селищної ради.

До 01 жовтня е-лікарняні стають готовими до сплати через 5 днів після закриття

Перехідний період впровадження електронних лікарняних було продовжено до 01 жовтня – відповідний наказ Міністерства охорони здоров’я України № 1836 підписали 28.08.2021. На цей час пацієнти все ще можуть отримати як паперові, так і е-лікарняні залежно від закладу охорони здоров’я. А в разі вагітності та пологів, захворювання на ВІЛ або психічного розладу мають бути видані виключно паперові листки непрацездатності. Ознайомитись з наказом: https://bit.ly/3zIJA4R Окрім відстрочення повного переходу на електронні листки непрацездатності, наказом було внесено ряд інших змін, зокрема, щодо набуття е-лікарняними статусу виданих.

Заяву-розрахунок за е-лікарняними можна подати через програмне забезпечення або на паперових носіях

Кожного робочого дня до Фонду соціального страхування України роботодавці подають заяви-розрахунки для фінансування близько 17 тисяч лікарняних листків. 80% з них подаються онлайн – за допомогою клієнтського спеціалізованого програмного забезпечення.