Новітні технології для "розумників" Солонянської громади

І хоч свято 1 вересня вже позаду, однак подарунки для учнів та вчителів Солонянської громади не закінчуються. Солонянський ліцей, Василівська та Надіївська філія, Солонянська та Аполлонівська гімназій виявили бажання займатися за програмним забезпеченням ЕОІР для початкової школи «Rozumnyky Edugames» ТОВ “Видавництво «Розумники”.

Увага! Солонянське ЖКУ ДОР повідомляє про можливе зменшення тиску та перебої з подачі води

Солонянське ЖКУ ДОР інформує, що у зв’язку із проведенням ремонтних робіт на центральному  водогоні можливе зменшення тиску та перебої з подачі води з 06.08.2021 з 17.00 до 09.08.2021  року.

Вітаємо посадовців Солонянської селищної ради із ІІІ місцем на обласних змаганнях з міні-футболу!

Щиро вітаємо драйвову футбольну команду - посадовців Солонянської селищної ради із почесним ІІІ місцем на XIV спартакіаді серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування!

Як роботодавцю з’ясувати, є е-лікарняний первинним чи продовженням?

Роботодавець оплачує лише перші п’ять днів одного випадку тимчасової непрацездатності свого працівника незалежно від кількості лікарняних листків, якими його оформлено. Тож страхувальнику важливо знати, чи є різні лікарняні виданими в межах одного страхового випадку.