28 вересня – Всесвітній день боротьби проти сказу

Сказ — це гостре інфекційне захворювання тварин і людини, спричинене нейротропним вірусом сказу (англ. Rabies virus) із роду Lyssavirus. Характеризується розвитком своєрідного енцефаліту зі стрімким пошкодженням центральної нервової системи. У разі зволікання з наданням кваліфікованої медичної допомоги смерть неминуча.

Захоплюючий світ футболу

А ми продовжуємо розповідати про захоплюючий світ футболу для вихованців Солонянської ДЮСШ.

Про ситуацію з COVID-19

Про ситуацію з COVID-19 за оперативною інформацією від КНП "Солонянський ЦПМСД" за останню добу станом на 24 вересня 2021 року

Відбувся конкурс  на заміщення вакантної посади директора ЗЗСО «Військова гімназія»  Солонянської селищної ради

Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора ЗЗСО «Військова гімназія»  Солонянської селищної ради

Сьогодні, 24 вересня  2021 року, в актовій залі Солонянської селищної ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора ЗЗСО «Військова гімназія».

Пам’ятка попередження щодо отруєння грибами

В Україні з початку року зареєстровано 289 осіб, постраждалих внаслідок отруєння дикорослими грибами, з них 11 людей померли. Лише за останні 5 років від вживання дикорослих грибів постраждало 78 мешканців Дніпропетровської області, померли  11 осіб, у тому числі 1 дитина віком 7 років.