Сьогодні, 08 вересня, під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Володимира Оберемка відбулось засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Солонянської селищної територіальної громади.

На розгляд комісії було подано 33 заяви від  жителів нашої громади, які опинились в складній життєвій ситуації. Члени комісії детально вивчили обставини, в яких перебуває кожна конкретна сім’я та ухвалили відповідні рішення. Матеріальну допомогу від селищної ради отримає:

23 особи (72 500,00 грн) - на оперативне лікування, післяопераційну реабілітацію, лікування;

4 особи (5500, 00 грн) - для вирішення соціально побутових питань;

3 особи (10 500,00 грн) - на поховання непрацюючих громадян;

3 особи (7 000,00 грн.) - учасники антитерористичної операції, їх родини.

Таким чином, комісією з надання одноразової матеріальної допомоги було виділено 95 500, 00 грн із місцевого бюджету на вирішення складних життєвих ситуацій мешканців Солонянської громади.