До уваги підприємців та бажаючих розпочати свою власну справу!

Команда КП ЦПМСБ ДОР разом з провідними профільними фахівцями розробила та пропонує, всім бажаючим започаткувати власну підприємницьку справу, навчальний онлайн курс «Як знайти ідею та перетворити її в успішний бізнес».

Мінцифра та партнери запустили сервіс електронних конкурсів на платформі ВзаємоДія

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка” з 13 вересня 2021 року забезпечено технічну можливість проведення конкурсів на онлайн-платформі “ВзаємоДія”, що розміщена за посиланням:

Капітальний ремонт покрівлі Тритузнянської гімназії завершено

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради постійно дбає про те, щоб перебування учнів в установах освіти було комфортним, теплим і безпечним. Незадовільний стан даху Тритузнянської гімназії було одним із критичних та нагальних питань, яке потребувало вирішення. Покрівля школи, в стінах якої вже 40 років підростаючі покоління села здобувають знання, фізично зносилася, а через затікання води в міжпанельні шви - з’явилися тріщини, що призвело до руйнування стін та втрати естетичного вигляду приміщень гімназії. Покрівля школи перебувала у вкрай незадовільному стані й дрібні ремонтні роботи вже не допомагали.

У Надіївському ЗДО "Дюймовочка" запрацював оновлений харчоблок

Реалізація державної політики щодо створення в закладах освіти безпечного для життя і здоров'я дитини середовища, запровадження нових підходів до організації здорового, раціонального та безпечного харчування учнів і вихованців закладів освіти – є одним із найактуальніших пріоритетів керівництва Солонянської громади.

Садочок «Веселка» відкрив двері після капітального ремонту

Дитячий садочок «Веселка», що у с. Привільне, сьогодні вперше прийняв діточок після проведення капітального ремонту. Через брак коштів на таку довгоочікувану подію привільняни чекали майже 4 роки, та, завдяки перемозі Солонянської громади в конкурсі проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування, і фінансуванню з місцевого бюджету ця омріяна подія стала реальною. Так, за цей час виконано капітальний ремонт будівлі - замінено вікна, двері, дах, проведено утеплення, влаштовано водовідведення та нову каналізацію, систему опалення, облаштовано санвузли, кухонне обладнання. У садочку нові меблі, ігрова кімната, дитячий павільйон та тіньовий навіс, дитячий ігровий майданчик. Ремонт здійснено за усіма стандартами сучасних будівельних робіт. Все новеньке та сучасне. Новий фасад та покрівля в рази збільшать енергоефективність будівлі. Садочок став яскравим і цікавим. Сподіваємось, що тепер дітлахи ітимуть в садочок ще з більшим захопленням. Адже найкраща інвестиція - це вклад у наших дітей.