У Надіївському ЗДО "Дюймовочка" запрацював оновлений харчоблок

Дата: 15.09.2021 08:49

Реалізація державної політики щодо створення в закладах освіти безпечного для життя і здоров'я дитини середовища, запровадження нових підходів до організації здорового, раціонального та безпечного харчування учнів і вихованців закладів освіти – є одним із найактуальніших пріоритетів керівництва Солонянської громади.

Так, у Надіївському ЗДО "Дюймовочка" завершився  капітальний ремонт харчоблоку та комори.

У ході проведення ремонтних робіт здійснено заміну внутрішніх мереж електроживлення та електроосвітлення, дверей, системи водовідведення та водопостачання, проведено опорядження стін, стелі і підлоги та системи вентиляції, закуплено нові меблі.

Ремонт проведено з урахуванням усіх норм і вимог, які пред’являються до подібних об’єктів.

Модернізований харчоблок забезпечить повноцінні комфортні умови праці  кухарям дитячої установи і високоякісний процес приготування їжі для вихованців.

Адже на оновленій кухні працювати зручно і приємно.

Дякуємо депутатському корпусу Солонянської селищної ради за підтримку ініціатив!