Садочок «Веселка» відкрив двері після капітального ремонту

Дата: 14.09.2021 17:09

Дитячий садочок «Веселка», що у с. Привільне, сьогодні вперше прийняв діточок після проведення капітального ремонту. Через брак коштів на таку довгоочікувану подію привільняни чекали майже 4 роки, та, завдяки перемозі Солонянської громади в конкурсі проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування, і фінансуванню з місцевого бюджету ця омріяна подія стала реальною. Так, за цей час виконано капітальний ремонт будівлі - замінено вікна, двері, дах, проведено утеплення, влаштовано водовідведення та нову каналізацію, систему опалення, облаштовано санвузли, кухонне обладнання. У садочку нові меблі, ігрова кімната, дитячий павільйон та тіньовий навіс, дитячий ігровий майданчик. Ремонт здійснено за усіма стандартами сучасних будівельних робіт. Все новеньке та сучасне. Новий фасад та покрівля в рази збільшать енергоефективність будівлі. Садочок став яскравим і цікавим. Сподіваємось, що тепер дітлахи ітимуть в садочок ще з більшим захопленням. Адже найкраща інвестиція - це вклад у наших дітей.