Фото без описуВиконавчий комітет Солонянської селищної ради постійно дбає про те, щоб перебування учнів в установах освіти було комфортним, теплим і безпечним. Незадовільний стан даху Тритузнянської гімназії було одним із критичних та нагальних питань, яке потребувало вирішення. Покрівля школи, в стінах якої вже 40 років підростаючі покоління села здобувають знання, фізично зносилася, а через затікання води в міжпанельні шви - з’явилися тріщини, що призвело до руйнування стін та втрати естетичного вигляду приміщень гімназії. Покрівля школи перебувала у вкрай незадовільному стані й дрібні ремонтні роботи вже не допомагали.

За підтримки депутатського корпусу громади вдалося реалізувати і цю мрію. На ремонт покрівлі із супровідними роботами з місцевого бюджету використано понад півмільйона гривень. Проведений ремонт даху школи забезпечить, у першу чергу, безпеку перебування дітей та працівників у закладі освіти, а також його енергозбереження, зупинить руйнування стін та покращить температурний режим в установі. Діти – пріоритет у розвитку громади та країни в цілому. Вони мають отримувати гідні умови для розвитку та навчання, адже це наше майбутнє!